elenco Aziende - HOME PAGE -

3D Mension - styling dhe e mbarimit
< SCHWARZKOPF BACK

Produktet Man- bojë - SCHWARZKOPF


3D MENSION - STYLING DHE E MBARIMIT
3D Mension - styling dhe e mbarimit
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 77130 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

3D Mension - styling dhe e mbarimit
3D Mension - styling dhe e mbarimit

xhel dhe fi linjë nishing e 3D Mension Schwarzkopf Professional

njeri

përbëhet nga :

Tags • GEL mbajtur të fortë : ndreqim flokët e saj pa vajosh ashtu dhe pa asnjë sajë mbetjeve të formulës së saj të veçantë. 150 tub ml

Tags • SPRAY LLAK : mbajtjen e fortë dhe matte. Fixing flokët e saj të shpejt

Tags • Spray 100 ml

Tags • Paste Modelimi : kala

Tags • jar 100 ml

Tags • Mattifying Cream : 100 jar ml

Tags • krem texturing : jar 100 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy